Stosunek kilka dni przed owulacją a prawdopodobieństwo ciąży

Dzień dobry, mam kilka pytań.1 Czy stosunek 7-8 dni przed owulacją jest ryzykowny? 2 Jeśli np. odbyłam stosunek dzisiaj a dopiero jutro zaczynają się moje dni płodne też niesie duże ryzyko? 3 Czy środowisko w pochwie podczas okresu jest sprzyjające plemnikom?

Pozdrawiam!