Terminy miesiączek a wyznaczenie dni płodnych

Witam:) mam wmiare regularny okres co 28-29 dni. okres dostałam 10.04.2014r a teraz dostałąm 10.05.2014. Kiedy mam dni płodne a kiedy są nie płodne ??

Czas występowania dni płodnych jest indywidualną cechą każdej kobiety. Uznaje się, że do zapłodnienia może dojść pomiędzy 10 a 17 dniem cyklu (pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki). Zachęcam do poczytania fachowej literatury na temat cyklu miesiączkowego. Pozdrawiam!