Pierwszy stosunek seksualny w 7. dniu cyklu a szansa na ciążę

witam kochałam się z moim chłopkaiem pierwszy raz w 7 dniu cyklu ( 6 dnia miałam jeszcze plamienie związane z miesiączką). okres mam regularnie co 28 dni. użyliśmy prezerwatywy , myslicie ,że jest szansa na ciązę? to był mój pierwszy raz stąd takie pytanie

Czas występowania dni płodnych jest indywidualną cechą każdej kobiety, ze względu na różne długości cyklu miesiączkowego. Uznaje się, że do zapłodnienia może dojść pomiędzy 10 a 17 dniem cyklu (pierwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki). Żywotność plemników to według różnych źródeł od 3 do 7 dni Jeśli jednak prezerwatywa została użyta prawidłowo i nie doszło do jej pęknięcia, nie ma powodów do obaw. Pozdrawiam