Stosunek bez wytrysku a możliwość ciąży

Witam. Uprawiałam seks z moim partnerem bez zabezpieczenia byłam 2/3 dni po okresie. Parę razy włożył i poruszał, nie doszło do wytrysku. Czy mogę być w ciąży ?

Pozdrawiam!

Nie doczytałam, że podje Pani czas, w którym doszło do zbliżenia. Nie pisze pani jednak, który był to dzień cyklu miesiączkowego. Generalnie jajeczkowanie występuje 14 dni przed wystąpieniem miesiączki, w związku z tym jako dni płodne określamy 10 - 17 dzień cyklu (cykl liczymy od pierwszego dnia miesiączki).
Należy jednak pamiętać, że u każdej kobiety dni płodne mogą rozkładać się w sposób indywidualny a co za tym idzie występować wcześniej lub później np. występować przed 10 dniem cyklu.

Pozdrawiam!