Seks w dni płodne z wytryskiem na zewnątrz a ryzyko ciąży

Płyn preejakulacyjny Witam, mam pytanie. Kochałam sie z chłopakiem w dni płodne ale skończył na zewnątrz. teraz spóźnia mi sie okres 4 dni, bolą mnie piersi, bardzo sie martwie, czy to może byc ciąża czy w płynie preejakulacyjnym sa plemniki zdolne do zapłodnienia?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W preejakulacie są plemniki ale w znacznie mniejszej ilości niż w nasieniu-dlatego nie można w Pani przypadku wykluczyć ciąży. Proszę zrobić test ciążowy. Pozdrawiam