Seks w 9 tygodniu ciąży i po wcześniejszym poronieniu

Witam jestem w 9tygodniu ciąży i 3miesiace temu poroniłam i lekarz przepisał mi luteine 50 dopochwowo i powiedział ze to ciąża o podwyższonym ryzyku. W tej sytuacji chciałabym zapytać czy mogę uprawiać sex? Zapomniałam spytać lekarza a wizytę mam dopiero za tydzień a chęci na współżycie są:). Bardzo proszę o konkretną odpowiedz. Pozdrawiam Wiola

Szanowna Pani!

Bardzo mi przykro,ale w tej sytuacji nie powinna Pani uprawiać seksu do momentu aż Pani lekarz uzna, iż zagrożenie mineło.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka