Przeciwwskazanie do współżycia podczas ciąży

Witam serdecznie, mam pytanie. Jestem w 12 tygodniu ciąży, zmieniłam lekarza prowadzącego i zapomniałam zapytać o współżycie, czy są jakieś przeciwwskazania? W 9 t.c. miałam jakieś skurcze, p. doktor przepisała mi no- spa forte, obecnie nie odczuwam żadnych skurczy. A także jak sobie radzić z bólem głowy? Dziękuję.

Szanowna Pani!

Jeżeli ciaża rozwija się prawidłowo i nie ma zagrożenia poronieniem można spokojnie współżyć.
W razie dolegliwości bólowych głowy może Pani bezpiecznie brać paracetamol.

Z poważaniem

Katarzyna Lewicka