Seks w dni płodne a szanse na ciążę

Hej mam regularne cykle 28 dni czekam na okres który powinien być za 4 dni -9 stycznia :) w moje płodne dni kochałam się bo chcemy drugie dziecko :) dziś zrobiłam sobie test z moczu w domu i wyszło negatywnie ,zrobiłam go bo od 3 dni pobolewa mnie podbrzusze i jest mi ciagle mokro ;) chciałam zapytać czy test jest wiarygodny ?? Ost. Okres miałam 12 grudnia .bardzo proszę o odp Aha i nie zrobiłam z porannego moczu - niewiem czy to ma wpływ ale wydaje mi się ze by pokazało gdybym była w ciąży:)

Lek. Tomasz Budlewski

Test z moczu powinien być wykonany rano. Co do jego skuteczności to nie jest on 100%. Proponuję powtórzyć test jeśli nie będzie krwawienia.