Seks w ostatni dzień miesiączki bez zabezpieczenia a ryzyko ciąży

kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia w ostatni dzień miesiączki, cykl wynosi średnio 33 dni, data ostatniej miesiączki to 7 październik. niestety doszło do wytrysku w środku, obawiam się, że moge być w ciąży, prosze o odpowiedź!
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
W opisanej sytuacji nie można wykluczyć ciąży, choc jej ryzyko jest stosunkowo małe. Proszę wykonać test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki oraz obserwować swój organizm i w razie wątpliwości udać się do ginekologa.