Stosunek bez zabezpieczenia i bez wytrysku 3 dni po okresie a ryzyko ciąży

9 dnia cyklu kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia... Lecz nie było wtrysku. Był to 3 dzień po okresie. Moje cykle trwają średnio 33 dni (ostatni 35) strasznie boję się ciąży. W tym cyklu nie zauważyłam owulacji...Bardzo się stresuję i od tamtej chwili czyli ponad 2 tygodnie boli mnie brzuch :/ czy jest możliwość że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego nie można wykluczyć ciąży. Proponuję wykonać test ciążowy który powinien już być wiarygodny (minęło 2 tygodnie od zbliżenia).