Ból podbrzusza po stosunku bez zabezpieczenia i bez wytrysku a ciąża

Witam,mam na imie gosia i mam 21 lat mam pytanie kochałam sie z chłopakiem bez zabezpieczenia ale nie skończył we mnie tylko na zewnątrz czyli na pochwie i troche do srodka weszło czy moge zajsc w ciąże? ale od pewnego czasu boli mnie brzuch okres miałam 17 stycznia a skączył mi się 22 stycznia czy miałam dni płodne prosze o szybką odpowiedz? :(

Lek. Magdalena Pikul

Witam.Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji ale zmniejsza ryzyko zapłodnienia. Nie napisała Pani którego dnia doszło do zbliżenia ale jeśli było to po miesiączce to były to najprawdopodobniej dni potencjalnie płodne i nie można wykluczyć ciąży.