Senność i zawroty głowy a morfologia krwi

Witam, od około dwóch miesięcy co kilka dni (maksymalnie co 4) mam "taki dzień", że czuję się, jakbym była poważnie chora - rozgrzana głowa (mimo, że gorączki brak), zimno mi, nie mogę się skupić, jestem senna i mam zawroty głowy. Jednakże kolejnego dnia czuję się znowu normalnie. Co może być powodem takiego stanu? Zaznaczam, że poziom żelaza, RBC, HGB, MCV, MCH, WBC, PLT - mam w normie. HCT, MONO, GRA za niskie. A LYM za wysokie.

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego,po wstepnym badaniu bedziem ozna cos wiecej powiedzieć.