Senność, utrata wagi i brak okresu

witam , mam 24 lata , nigdy nie byłam w ciazy . Spoznia mi sie okres 6 dni , jestem ciagle spiaca a do tego utrata wagi - 15 kg , co mnie martwi . co robic?

Aleksander Ropielewski

Pani objawy wymagają konsultacji lekarza, który po przeprowadzeniu badania przedmiotowego będzie w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Zaburzenia cyklu najpewniej wynikają ze znacznej utraty wagi w ostatnim czasie.

Renata GrzechociĹska

Witam! Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu wykonania badań, przyczyn zmęczenia może być wiele (niedokrwistość, choroby tarczycy). Spóźniający się okres może być spowodowany utratą wagi bądź innymi problemami.
Pozdrawiam