Jaka może być przyczyna mojej utraty wagi?

Witam, ostatnio schudłam 3 kg. Chodzę po lekarzach - a oni tylko morfologia i mocz, ob i crp) (Wyniki dobre) Udało mi się zdobić usg brzucha również prawidłowe. Byłam u ginekologa, badanie ginekologiczne Oki. Poprosiłam o skierowanie na usg przezpochwowe czekam. Lekarze winę zwalają na zespół jelita drażliwego i nerwice. Od jakiegoś czasu wymyślam Sobie choroby, i biegam po Lekarzach. Czy rzeczywiście utrata wagi może buc spowodowana nerwica ?

Utrata wagi ciała to bardzo niespecyficzny objaw. Może towarzyszyć bardzo wielu schorzeniom. Jeśli pisze pani, że ,,wymyśla sobie choroby" to jest to dość typowy objaw zespołu lękowego, który może objawiać się również utratą wagi ciała.