Serowate upławy a obrzmienie warg sromowych

Witam. Ostatnio po stosunku z moim partnerem (jesteśmy razem już wiele lat) zauważyliśmy u siebie dość niepokojące i uciążliwe objawy. Jego penis jest obtarty, opuchnięty i zeszła z niego skórka. Ja natomiast odczuwam swędzenie... a moje wargi sromowe mniejsze są obrzmiałe. Dodatkowo zauważyłam serowaty śluz, który nie ma jakiegoś specjalnego zapachu. Wcześniej nie doskwierały mi te dolegliwości. Czy mam już się zgłosić do lekarza czy poczekać aż objawy ustąpią? Dziękuję serdecznie za odpowiedź?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Objawy wskazują na infekcję grzybiczą, proszę zgłosić się do lekarza w celu włączenia odpowiedniego leczenia dla Pani i partnera.
Pozdrawiam