Infekcja grzybicza, upławy i powiększone wargi sromowe

Witam. Ostatnio byłam u ginekologa i okazało się że mam infekcję grzybiczą. Stosowałam leki jednak do tej pory mam upławy i powiększone wargi sromowe mniejsze. Moje pytanie brzmi czy wargi sromowe po leczeniu wrócą do dawnego wyglądu ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne i bardo się tym martwię. Z góry Dziękuję za odpowiedź

Lek. Katarzyna Szymczak

Może leczenie było niewłaściwe, poniwaz wargi po wyleczeniu powinny wyglądać normalnie. Sugeruję ponowna wizytę u ginekologa.
Pozdrawiam