Silna bolesność brzucha a możliwość ciąży

Witam, od piatku odczuwam ból brzucha z prawej strony, w sobote byłam na ostrym dyżurze, lekarz powiedział ze nie jest to wyrostek tylko najprawdopodobniej nerki, dostalam zastrzyki i ból przeszedł, dzisiaj udalam sie do mojego lekarza rodzinnego, moja pani doktor powiedziała ze to od jajnika, miałam juz kiedys podobne dolegliwosci ale nigdy az tak bolesne i nie wymiotowalam przy tym. W tym czasie powinnam miec owulacje, czy moze byc to moze byc? Czy moze to byc ciaza mimo uzywania zabezpieczen?

Lek. Tomasz Budlewski

Zabezpieczenia nie mają 100 % skuteczności więc zawsze jakieś prawdopodobieństwo jest, po za tym raczej wątpliwe aby ciąża przebiegała z bóle który był podejrzewany o zapalenie wyrostka robaczkowego. Proponuję udać się do lekarza ginekologa aby móc wykonać usg narządu rodnego.