Silna bolesność piersi u 33-letniej osoby

Witam mam 33 lata od kilku lat bardzo bola mnie piersi do około 3\4 miesięcy temu bolaly 2 na 4 tygodnie ale od tego czasu bola ciągle bol czasami jest tak mocny ze w nocy gdy źle się pomoże to bol mnie budzi są w nich jakieś twarde kule jak silikonowe wkładki piersi czasami aż się szkła,nie przyjmuje tabletek i mam regularne miesiączki,a do lekarza 1 go kontaktu nawet nie ma jak się dostać proszę mi poradzic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa lub lekarza rodzinnego. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.