Czy bolesność piersi zwiastuje ciążę?

Witam mam 20 lat ostatni okres mialam 1 listopada doctej pory go nie mam. Bolaly mnie piersi tera boka mnie sutki i czasami piersi ale bardziej sutki no i jajniki. Wyczuwam tez na lewej piersi guzek po wewnetrznej stronie. Nie robilam testu ponoewaz robilam w dzien spodziewanej miesiaczki i wyszla jedna kreska widoczna a druga slabo. Czy jestem w ciąży? Czy takie sa piersi w ciazy? Dodam ze czesto korzystam z toalety.

Elżbieta Rhone

Witam,
proponuję wykonanie badanie beta HCG z krwi - da ono ostateczną odpowiedź odnośnie tego czy jest Pani w ciąży czy nie. Ból piersi może pojawić się na początku ciąży, ale może być też zwiastunem zbliżającej się miesiączki.