Powiększone piersi, zachcianki, poranne mdłości i słabo widoczna druga kreska w teście

Witam. Mam obolale piersi i znacznie powiekszone.. siatevzka zylek mi sie pojawila na piersiach brzuch mi urosl. Zachcianki najczesciej wieczorem np na placki ziemniaczane itp mdlosci miewam w ciagu dnia.. robilam test i byl negatywny po kilku dniach powtorzylam i druga kreska ledwo widoczna.. czy to ciaza

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ciąża jest prawdopodobna. W celu jej potwierdzenia/wykluczenia sugeruję wykonanie badania beta-hCG z krwi oraz konsultację ginekologiczną.