Słabo widoczna druga kreska na teście ciążowym a ryzyko ciąży
Miesiaczkę miałam 27.10.2013 cykle mam nieregularne 34-56dni 11.11.2013 był stosunek 19.11.na tescie blada druga kreska,wczoraj usg i pęcherzyk ciążowy11mm w nim malenka kropeczka.Dzis obrałam wynik beta hcg 9226.Co to wszystko znaczy lekarz mówił że to może nie być ciąża więc co?

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Wyniki beta-hCG jednoznacznie wskazuje, że doszło do zapłodnienia. Jednak jeśli obraz w USG jest nieprawidłowy, lekarz może podejrzewać zaśniad groniasty. Wskazane powtórne badanie USG za kilka dni.