Ból brzucha, brak okresu i słabo widoczna druga kreska na teście ciążowym

mam taki problem . strasznie boli mnie brzuch od 4 dni tak jak na okres który spóżnia mi się od 2-3 dni . robiłam test ciązowy który wyszedł jedna kreska mocno czerwona a druga aby ze ją widać . nie mam zadnych innych objawow . mocz oddaje 1-2 razy dziennie . bardzo się stresuje

Piotr Pilarski

Proszę udać się do ginekologa aby wykonać test b-HCG z krwi.

Pozdrawiam.