Silna bolesność podbrzusza w 10 tygodniu ciąży

Witam! Mam 29lat i jestem w 10 tygodniu ciąży, dziś po raz pierwszy poczułam silny ból podbrzusza, taki przy którym nie mogłam przejść nawet metra, położyłam więc się do łóżka i ból po jakimś czasie zelżał, miewałam wcześniej lekkie bóle, które jak się dowiedziałam, są normą ponieważ wszystko sie powiększa, jednak takiego bólu jak dotąd jeszcze nie było, czy to powód do niepokoju??

Witaminy w ciąży

Piotr Pilarski

Jeśli jest to jedyny objaw i juz ból się nie powtórzył to nie ma powodu do niepokoju. W innym wypadku sugeruję udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.