Bolesność podbrzusza w 5-miesiącu ciąży

Witam dzisiaj zaczyna się 5 miesiąc ciąży. Dzisiaj o 5 rano obudził mnie ból podbrzusza. Czy to normalne ? Ból podobny jak przy miesiączce. Czy jest powód do niepokoju ? We wtorek idę do lekarza więc będę się konsultować ale chciałabym jak najszybciej uzyskać odpowiedź. Jest to moja pierwsza ciąża. Wcześniej czułam ból ale nie tak intensywny i nie przez taki długi czas. Z góry dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Długi i nasilony ból brzucha w ciąży zawsze jest powodem do niepokoju, dlatego sugeruję kpilny kontakt z ginekologiem. Bez przeprowadzenia badania i badania USG trudno jest mi powiedzieć jednoznacznie czy faktycznie istnieją powody do niepokoju.