Bóle podbrzusza w 26 tygodniu ciąży

Witam. Czy bole podbrzusza w ciąży sa normalne? Jestem w 26tc, od tygodnia dość intensywny ból podbrzusza, badanie usg w porzadku, szyjka długa, lekarz zapisal nospe, buscopan i luteine jednak ciągle boli. Czy zgłosić sie znów do lekarza czy taki już urok i pogodzić się że ból będzie towarzyszył az do rozwiązania? Proszę o szczegółową odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Nie mogę jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie bez przeprowadzenia badania ginekologicznego i USG ciąży. Najpewniej nie ma powodu do obaw, ale ponieważ nie mam jak tego zweryfikować to sugeruję kontakt z lekarzem.