Ból podbrzusza w 29 tygodniu ciąży
Witam jestem w 29 tc . Już ok 6 godzin boli mnie podbrzusze jak podczas miesiaczki . Zaczynam się niepokoić ,czy nie potrzebnie? Do tego ból pleców i śluz się dzisiaj pokazal . Proszę napisać coś na ten temat

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Przykro mi, ale bez możliwości przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.