Ból sutków u 6-latka

Witam moj 6latek skarzy sie na bol sutkow.. Najpierw mowil ze boli go klatka.. Ale jak zaczelam szukac czegos tam pokazal ze bardzo bola go sutki.. Unikal dotyku.. Czy to cos czym powinnam sie martic?

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z pediatrą. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Powodem może być prozaiczna sytuacja jak obtarcie sutków przez ubranie jak też i schorzenie samych sutków.