Silna migrena i wymioty w 6 tygodniu ciąży

co robić silna migrena pojawiła się w 6 tygodniu ciąży silne bóle głowy wymioty dzisiaj 7razy właśnie wyszłam ze szpitala i żadnej poprawy nie mogę nic jeść a cokolwiek zjem zwymiotuje gdzie się udać nie mam już sił

Aleksander Ropielewski

Proszę wezwać pogotowie, ponieważ istnieje ryzyko odwodnienia. Bez możliwości przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić szczegółowej porady.