Problemy z jedzeniem w 6-tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 6 tygodniu ciąży. Od ok 6 dni nie mogę nic jeść. Jem tylko po 2 pomarańcze dziennie i wciskam na sile talerz rosołu. Ginekolog powiedział, że nic mi nie poradzi, ale ja już nie mam siły funkcjonować. Nie mogę wstać z łóżka a następna wizyta w marcu. Przez to nie jedzenie boli mnie brzuch i jestem bardzo niespokojna. Co robić? Boje się, że w końcu omdleje, czy można zadzwonić po pogotowie ? Proszę o pomoc

Aleksander Ropielewski

W przypadku objawów niepokokjących prosze dzownić na pogotowie. Trudno jest mi udzielić jednoznacznej porady bez możłiwości przeprowadzenia badania, dlatego doradzam kontakt z ginekologiem.