Silne biegunki u mamy walczącej od 21. lat z nowotworem

Witam serdecznie wszystkich...jestem zalamany,moja mama walczy od 21 lat z nowotworem , ktory jest umiejscowiony w miednicy,jest po operacjii jelita cienkiego ma go skruconego do 1 metra...problemem jest to ze ma silne biegunki,musi sie zalatwiac w pampersa,to jest tak uciazliwe dla mamy,chcialbym by juz nie miala tych biegunek,nawet mama sie zdecydowala na stomie do kalu...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza prowadzącego celem ustalenia dalszego postępowania.