Kiedy można wykluczyć nowotwór?

Czy mozna wykluczyc raka jelita/jajnikow gdy ma sie Ob 5?Morfoloia wyszla poprawnie. Moja mama ma raka jelita lub jajnikow i zastanawia mnie czy duze szanse sa na odziecziczenje go.ja badanka krwi robilam miesiac temu. Mam czeste biegunki czy zaparcia i zmeczenje i slabe wlosy.wiem ze musze pojsc jeszcze raz do lekarza przebadac ske teraz pod tym katem jednak czy istnieje wielkie prawdop nowotworu przy niskim ob?chcialanym odrobine sie uspokoic

Witam , sam Odczyn Biernackiego - OB nie jest markerem jakiegokolwiek nowotworu!!! Proponuję ustalić przy pomocy lekarza rodzinnego na jaki typ nowotworu choruje Pani Mama - pisze Pani "rak jelita lub jajników"!!! Coś tu nie gra-po pierwsze rak którego jelita , a po drugie rak jajnika nie występuje obustronnie równocześnie!!! POWTARZAM , PROPONUJĘ WIZYTĘ U LEKARZA RODZINNEGO!!! z.żurawski