Jakie jest prawdopodobieństwo, że też zachoruję na raka szyjki macicy?

Moje pytanie odnosi się do dziedziczenia nowotworu.. Mama- macica Najstarsza siostra - szyjka macicy Starsza siostra - naczyniak na wątrobie Reszta rodziny nowotwory żołądka, trzustki, jelita grubego, guz mózgu, rak kości Jakie jest prawdopodobieństwo że ja też mogę zachorować na tę paskudna chorobę?!

Witam , podaje Pani tak wiele przypadków różnych chorób w rodzinie , że trudno jest mi odpowiedzieć autorytatywnie na pytanie!!! Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego , który zaplanuje odpowiednie badania!!! z.żurawski