Złośliwy rak szyjki macicy i wynik USG

Pytanie dotyczy mojej matki. Wiek 56 lat. Rak szyjki macicy złośliwy. Stopień II. Jest po zabiegu usunięcia wszystkiego z przydawkami, radioterapii. Obecnie czeka na 4 chemię. Miesiąc temu stwierdzono "coś" na wątrobie (5mm) opisano, że prawdopodobnie torbiel. Kilka dni temu na USG to "coś" miało już 18 mm. Opisano to: "naczyniak?" Wiem że "normalnie" naczyniaki to łagodne guzy, ale jak to wygląda w przypadku nowotworu złośliwego? Czekamy na TK, ale, mam pytanie: czy to też raczej złośliwe?

Badanie TK powinno dać ostateczna odpowiedź. Póki co - naczyniak to naczyniak czyli zmiana łagodna i jeśli nie ma pomyłki w dotychczasowych badaniach - to w opisach nic nie mówi się o podejrzeniu przerzutów i obecność naczyniaka nie powinna mieć związku z rakiem szyjki macicy , zż