Silne bóle brzucha, wzdęcia i opuchnięte oczy
witam, odczuwam silne bóle brzucha (w okolicy wątroby i lewej strony pępka), mam wzdęcia i opuchnięte oczy, jestem apatyczna i permanentnie zmęczona. USG brzucha wyszło super, glukoza i TSH w normie, w morfologii wszystko idealnie poza niskim poziomem MPV (6,3fl) a w moczu śladowe ilości krwi, nieliczne nabłonki i bakterie, dość liczne pasma śluzu, leukocyty 0-2wpw i erytrocyty 2-5wpw. Czy już powinnam się martwić?

KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Nie ma powodu do obaw. Sugeruję kontakt z lekarzem. W połączeniu wynikow badań oddatkowych i badania przedmiotowego możliwe będzie postawienie diagnozy.