Silne bóle głowy, drętwienie całej lewej strony ciała
Witam.Mam czeste silne bole glowy,dretwienie calej lewej strony ciala i bol w pachwinie po lewej stronie.Wnioski z MR glowy:Pojedyncze,drobne ogniska hiperintensywne w T2 podkomorowo w platach czolowych do 2mm,niespecyficzne.Zgrubienie sluzowki z wysiekiem u podstawy zatoki czolowej,w sitowiu przednim i tylnym w zatokach szczekowych oraz niewielkie osteofity w zatoce klinowej.EEG z pgranicza normy.Czy mam sie czym martwic?

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowna Pani, przedstawione przez Panią wyniki powinny być skonsultowane przez neurologa w celu postawienia rozpoznania. Zalecana jest także konsultacja laryngologiczna ze względu na zmiany w zatokach sitowych i szczękowych, z których to mogą wynikać problemy z bólem głowy. Pozdrawiam