Silne bóle głowy i krzywy odcinek kręgosłupa szyjnego

Witam mam od paru lat straszne bóle głowy. lekarz rodzinny zdiagnozował to jako bóle migrenowe - ból całej lewej strony łącznie z promieniowaniem do lewego oka i potylicy. w tej chwili mam strasze problemy ze spaniem. nie pamietam dnia zebym obudziła się bez bólu głowy.. strasznie boli mnie potylica.. mam zdiagnozowany krzywy odcinek kręgosłupa szyjnego.. czy on moze mieć wpływ na moje bóle głowy? i problemy ze spaniem? I co powinnam teraz z tym robić? jakie dalsze kroki podjąć?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, problemy z kręgosłupem szyjnym mogą na to wpływać. Powinna Pani rozpocząć jak najszybszą rehabilitację, stosowanie odpowiednich środków przeciwbólowych. Takie bóle głowy mogą być związane także z innymi przyczynami więc może warto zgłosić się do neurologa w celu dalszej porady. Pozdrawiam.