Silne bóle głowy i stan podgorączkowy

Witam. Od jakiś 2 miesięcy mam silne bóle głowy, na tyle silne, że ciężko mi zasnąć. Zawsze bolała mnie głowa przy niskim ciśnieniu atmosferycznym, ale teraz bóle są nie do zniesienia. Promieniują ze skroni do czoła. Do tego ostatnio przechodziłam anginę, jednak bez gorączki, a od kilku dni mam stale stan podgorączkowy. Czy może być spowodowany ból głowy?

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...
Właściwie zebrany wywiad i badanie neurologiczne pozwalają postawić odpowiednie rozpoznanie oraz dobrać skuteczne leczenie.
W zależności od problemu lekarz może zlecić wykonanie badań dodatkowych.