Silne bóle głowy i wymioty po przebudzeniu

Witam od kilku tygodni jak wstaje rano jest mi słabo , częste mam silne bóle głowy , raz nawet wymiotowałam o 14. Robiłam sobie testy ciążowe ale wyszło mi , ze nie jestem.mam początek cukrzycy typu2 czy jest możliwe , ze choroba sie pogarsza??? nigdy nie miałam takich objawów . Czasami w niektórych miejscach mnie rewie z bólu np w nadgarstkach pozdrawiam

Witam serdecznie,

Nie wygląda to na objawy cukrzycy. Radzę jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który pokieruje Panią na dalsze badania.

kontakt: joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
dietetyk