Silne bóle głowy połączone z zawrotami od ponad dwóch tygodni

Dobry wieczór, Piszę do Państwa z następującym problemem: Od ponad 2 tygodni cierpię na silne bóle głowy połączone z zawrotami głowy. Dolegliwościom towarzyszy stan podgorączkowy (do 37,4 stopni Celsjusza) oraz, gdy bóle się nasilają, mdłości oraz ciężkość w oddychaniu. Jestem osobą aktywną, dobrze się odżywiam, a z dnia na dzień zabrakło mi sił, jestem zmęczona i mam problemy z koncentracją, czuję się jak pod wpływem środków odurzających. Proszę o poradę. Pozdrawiam, Anna

Diagnostyka rzez internet daje tak sam efekt jak wróżenie z fusów.
Proszę zgłosić się na konsultację do neurologa. Bóle i zawroty głowy diagnozuje się w oparciu o dokładną znajomość charakterystyki dolegliwości, czynników towarzyszących, prowokujących i wiele innych danych...
Specjalista postawi rozpoznanie lub skieruje na dalszą diagnostykę na podstawie objawów i badania.