Lekkie zawroty głowy występujące napadowo

Witam serdecznie mam 21 lat i jestem mężczyzną. Dokucza mi pewien problem a mianowicie lekkie zawroty głowy występujące napadowo praktycznie codziennie jak i jest czas że ich nie ma. jest to takie uczucie jakbym wypił piwo. dodam również że jestem bardzo nerwowym człowiekiem reaguję impulsywnie nawet na drobne problemy. jakiś czas temu dokuczały mi napady duszności które na chwile obecną praktycznie ustąpiły pojawiają się sporadycznie a teraz te zawroty głowy czy to może być na tle nerwowym ?

Może być, ale o tym powinien zdecydować specjalista ( neurolog, psychiatra lub laryngolog).
Rozpoznanie przyczyny zawrotów głowy oparte jest na bardzo szczegółowej znajomości objawów, ich charakterystyki, czynników towarzyszących, prowokujących i wielu innych danych. Specjalista w razie potrzeby zleci też wykonane odpowiednich badań dodatkowych.