Zespół toczniopodobny a zawroty głowy oraz bóle szyi i barków

Mam zdiagnozowany zespół toczniopodobny na który biorę arechinę, zmienioną 3 tyg temu na plaquenil.Od ponad 2 miesięcy mam problemy z zawrotami głowy, do tego doszły także bóle barku (przeszły po ketonalu) oraz napadowe przeszywające bóle szyi i barków, które przechodzą po kilkunastu minutach. Wyniki morfologii, moczu, rtg odcinka szyjnego, usg szyi, jamy brzusznej, elektrolity, ekg, echo, glukoza w porządku, badanie neurologiczne ok.Bardzo pocę się w nocy.Jakie badania powinnam jeszcze wykonac?

Proszę omówić swoje dolegliwości z prowadzącym reumatologiem. Zespół toczniopochodny, jak i inne choroby z kręgu układowych, mogą dawać wiele dolegliwości ponieważ choroba dotyczyć może wielu narządów i układów. Przyjmowane leki też nie są obojętne i mogą dawać wiele działań niepożądanych.
W diagnostyce i stawianiu rozpoznania bardzo ważne są szczegóły dolegliwości. Podstawowe znaczenie ma charakterystyka zawrotów głowy i bólu, charakter, czas trwania, objawy towarzyszące , czynniki prowokujące i wiele innych danych.