Męczący dyskomfort szyi i głowy

Witam . Od kilku tygodni męczą mnie nie tyle co bóle ale dyskomfort . Od barku przez szyję do głowy za uchem z prawej strony tylko . Czuje jakby ból, napięcie skóry . Pojawiaja się też sekundowe bóle punktowe w glowie. W dwóch miejscach . Nie są to porażenia prądem tylko ból chwilowy .ból jest umiarkowany ale przeszkadza . I odechciewa się wszystkiego . Poza tym mam zatkany nos jedynie z prawej strony i odczuwam laski tanie w uchu Tez z prawej strony . Neurolog nie powiedział dosłownie NIC .

W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...