Częste bóle głowy i pogorszenie wzroku

Witam,mam 25 lat,bardzo często skarżę się na ból głowy,w sumie czuję się tak jakbym ciągle go miała z krótkimi przerwami gdy jest w miarę dobrze.Noszę okulary,byłam na wizycie w sierpniu, wzrok mi się pogorszył, mam zmienione szkła (-4,0 i -4,25) jednak głowa nadal boli, jest to dziwny ból, takie ''ćmienie'',często mam gorące czoło. Zauważyłam też, że mam pogorszoną zdolność koncentracji, nie mogę się wcale skupić i uciekają mi słowa, czasem nie mogę się wysłowić. Proszę o pomoc.

W przypadku wystąpienia bólów głowy zawsze wskazana jest konsultacja z neurologiem. W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu, lokalizacja,charakter, czas trwania, objawy towarzyszące, czynniki prowokujące, nasilające, inne choroby itd itd...