Bóle głowy, czoła i oczodołu

Witam. Mój problem zaczął się rok temu tydzień przed operacją na przepukline pachwinową wtedy zaczeły się bóle głowy w okolicy czoła,oczodołu mrowienie w okolicy nosa,ból zębów. Po operacji przez dwa miesiące był spokój znowu poczułem radośc z życia ale bóle powróciły , byłem u trzech neurologów , okulisty, laryngologa, miałem wykonane badania Rezonansu magnetycznego głowy z kontrastem, RTG zatok, krwi i wszystkie badania wyszły dobrze.Co mi może być? Codziennie budzę się i boje o swoje zdrowi

W medycynie podstawową zasadą jest dokładna znajomość objawów i badanie pacjenta.
Bardzo ważny jest wywiad chorobowy; charakterystyka objawów; kolejność występowania, lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące itp itd…
Ważny jest wiek pacjenta, inne choroby, przebyte choroby, przyjmowane leki itd.
W diagnostyce bólów głowy podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu; lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, nasilające, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…
Diagnostyka przez internet to kiepski pomysł.