Czy jest możliwe wyleczenie zawrotów głowy, które są wynikiem zniesienia lordozy szyjnej?

Czy jest możliwe wyleczenie zawrotów głowy, które są wynikiem zniesienia lordozy szyjnej? Na razie normalne funkcjonowanie zapewnia mi lek Betaserc, niestety próba jego odstawienia spowodowała nawrót tych zwrotów przez co muszę nadal go brać. Regularnie wzmacniam i rozciągam mięśnie szyi ale nie daje to żadnych rezultatów i zawroty nie ustępują.

Mało prawdopodobne by lordoza szyjna była przyczyną zawrotów głowy.
W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka; charakter (wirowanie, poczucie niestabilności), czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…