Jakie leczenie przewlekłych zawrotów głowy?

Jakie badanie wykonać lub do jakiego specjalisty się udać w przypadku trwających kilka dni zawrotów głowy, którym towarzyszy uczucie gorąca i wrażenie zdrętwiałych policzków? Zawroty mam 4 raz w ciągu roku.

W diagnostyce zawrotów głowy znaczenie ma ich charakterystyka; charakter (wirowanie, poczucie niestabilności), czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…
Proszę udać się do laryngologa lub neurologa.