Co powoduje zawroty głowy?

Witam. Moim problemem są zawroty głowy. To znaczy nie wiruje mi świat. Jest to bardziej uczucie kołysanki i bujania. Czasem czuje się tak jak bym nie mogła złapać równowagi, jak bym miała zemdlec. Echo serca okej, tomografia również, neurolog okej, żelazo w normnie. Kręgosłup szyjny-zniesienie lordożycia szyjnej z tendencja do przeprostu. Prosze o pomoc.

Przyczyn może być wiele zarówno "choroby ciała" jak i " choroby duszy". W diagnostyce zawrotów głowy podstawowe znaczenie ma ich charakterystyka; charakter (wirowanie, poczucie niestabilności), czas trwania, czynniki prowokujące, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd… Leczenie dobiera się w zależności od przyczyny.