Silne bóle głowy u 41-letniej kobiety

Moja 41 letnie córka od dłuższego czasu miewa bardzo silne, nie do zniesienia, bóle głowy. Żadne leki nie pomagają. Zstępujący ból schodząc z tyłu głowy po szyi, karku aż do łopatek "pali żywym ogniem". Gdy minie - wzrasta jej ciśnienie ca 150/90 i puls powyżej 90. Czy mogą to być przyczyny neurologiczne? Ostry ból trwa najczęściej około doby a przez następne kilka dni lżejszy ale otumaniający i uporczywy. Bardzo proszę o szybką poradę. Pozdrawiam. Elżbieta

Konieczna pełna konsultacja, badanie, ocena wyników laboratoryjnych
Od jak dawna takie bóle ? Może migrenowe
Jeśli krótki wywiad i ostre bóle, to należy zgłosić sie pilnie do Lekarza, nawet do Szpitala
Jaki nastrój i sen?
Pozdrawiam