Silne bóle jajników a starania o ciążę

Witam, staramy sie z męzem o dziecko.. po dniach płodnych w których doszło do zblizenia, czekamy na zaskakujący efekt.dostałam plamienia i boi mnie podbrzusze i kuje. podejrzewam ze to zwykły okres, ale nigdy mnie tak nie bolały jajniki "dziwnie".. kiedy zrobić test,przyznam ze sie boje robić bo nie chce rozczarowan ale nie chce sie łudzic..

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

test ciążowy można wykonać 14 dni po stosunku. Te objawy nie przemawiają ani przeciwko ani za ciążą. Sugeruje Pani zrobić ten test.

Pozdrawiam.