Silne bóle między łopatkami, przekrzywienie kręgosłupa i zawroty głowy
Mam straszne problemy z kręgosłupem w gornej czesci. Byl robiony rentgen i wyszlo ze kregoslup jest przekrzywiony na lewa strone . Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego nie wykazal nic. Echografia miesni lewego ramienia w normie. Rentgen lewego ramienia nie wykazal nic. Mam straszne bole między lopatkami nie spie rowniez na lewej stronie bol przenosi sie rowniez na lewą rękę. Zawroty glowy nie do zniesienia rezonans glowy nic nie wykazal co moge jeszcze zrobic zeby pozbyć się tego bólu .

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Ból pomiędzy łopatkami może sugerować nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Warto pokierować diagnostykę w tym kierunku.
nic prostszego jak zgłosic sie do specjalisty i zrobić porządek z kregosłupem , mięśniami i powięzią . Prosze znależć wykwalifikowanego terapeute manualnego a jeszcze lepiej ja będzie znać FDM wg Typaldosa a objawy ustapią ;-)