Silne bóle między łopatkami, przekrzywienie kręgosłupa i zawroty głowy

Mam straszne problemy z kręgosłupem w gornej czesci. Byl robiony rentgen i wyszlo ze kregoslup jest przekrzywiony na lewa strone . Rezonans magnetyczny odcinka szyjnego nie wykazal nic. Echografia miesni lewego ramienia w normie. Rentgen lewego ramienia nie wykazal nic. Mam straszne bole między lopatkami nie spie rowniez na lewej stronie bol przenosi sie rowniez na lewą rękę. Zawroty glowy nie do zniesienia rezonans glowy nic nie wykazal co moge jeszcze zrobic zeby pozbyć się tego bólu .
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?

Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Ból pomiędzy łopatkami może sugerować nieprawidłowości w obrębie górnego odcinka przewodu pokarmowego. Warto pokierować diagnostykę w tym kierunku.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

nic prostszego jak zgłosic sie do specjalisty i zrobić porządek z kregosłupem , mięśniami i powięzią . Prosze znależć wykwalifikowanego terapeute manualnego a jeszcze lepiej ja będzie znać FDM wg Typaldosa a objawy ustapią ;-)

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy